5 důvodů, proč se stavit na ponožkovou STAR WARS party!

Obrázek uživatele FootShop.cz
25.11.2016, 09:11

Série STAR WARS odkojila přes televizní obrazovku nejednu generaci, takže pokud se taky počítáš k „jejím“ adoptivním dětem, máme pro tebe tip, jak si udržet věrnost ke svý oblíbený filmový sáze i v pokročilým věku.

Do Footshopu teď totiž dorazila zásilka od ponožkový značky Stance, která se pyšní motivem všech možných postaviček z tohohle intergalaktickýho světa, a to si žádá pořádnou oslavu. Ta proběhne už tento čtvrtek a my přinášíme pět důvodů, proč si ji zapsat do diáře!

ABSOLUT bar

Všechny války se musí zapít, a ani ty Hvězdný nejsou výjimkou! Proto bude na místě bar od ABSOLUTky, kde si vybereš drink podle toho, k jaký straně se počítáš, protože Darth Vader si s Obi-Wanem jen tak neťukne.

Fotokoutek

I když si asi neodneseš fotku na občanku se světelným mečem, můžeš se zvěčnit v galaktickým kostýmu a se STAR WARS rekvizitama v tematickým fotokoutku!

Pinball

Jo, to je ta hra, jak ti vždycky propadne kulička až do černý díry a ty s tím stejně žádnou páčkou nic nezmůžeš. Protože je ale lidstvo dost nepoučitelný a frustrace z pinballu si mezi všema možnýma frustracema stojí celkem vysoko, můžeš si na jednom takovým retro automatu ve čtvrtek zahrát!

Foodtruck

Jak už jsme zvyklí ze všech Footshop eventů, o občerstvení rozhodně nouze nebude. O to se postará Salt’n’Pepa Foodtruck, kde můžeš doplnit energii po další pinballový frustraci!


A ponožkýý

Jo, to nejlepší na konec. Máš na výběr z různých vzorů, takže můžeš mít na jedný noze Darth Wadera a na druhý Yodu, pokud to teda nebude vadit Obi-Wanovi, kterej bude mezitím ležet v šuplíku. A když vezmeš dva páry, tak třetí máš zadara! Kompletní info o eventu najdeš už teď na Facebooku!

A tady ještě koukněte na 5 tenisek, který rozhodně k Vánocům nechcete.


Komentáře